• ۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت
  • اِثَّلاثا ١٧ شعبان ١٤٤۰
  • Tuesday, April 23, 2019
زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۱۰ اسفند ساعت 14:08 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ساعت 09:06 | تعداد بازدید: 53 | کد مطلب: 75684
مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:

گسترش خدمات غیرحضوری به کارآمدی سازمان تامین اجتماعی کمک می کند

جلسه کمیته بیمه و درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران دو مجموعه و نمایندگان مجامع کارگری و بازنشستگی در شعبه تامین اجتماعی یاسوج برگزار شد .
گسترش خدمات غیرحضوری به کارآمدی سازمان تامین اجتماعی کمک می کند

     مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست به مهم ترین اقدامات و فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در راستای روان سازی امور و رضایت مندی مراجعه کنندگان شاره کرد و گفت : بسیاری از خدمات در سازمان تامین اجتماعی به صورت الکترونیکی و غیرحضوری ارایه می شود و هدف و تلاش سازمان این است که مراجعات در بخش بیمه ای به کمترین حد ممکن کاهش یابد .

     عباس نورمحمدی افزود : گسترش خدمات غیرحضوری در راستای روان سازی امور و کارآمدی سازمان و با هدف شفاف تر شدن ارتباط سازمان تامین اجتماعی و جامعه هدف صورت می گیرد و در نهایت باعث افزایش رضایت مندی بیمه شدگان و کارفرمایان می شود .

     وی با اشاره به برخی چالش های سازمان اظهار داشت : روند رو به رشد مقرری بگیران بیمه بیکاری با وجود تلاش برای شناسایی گروه های فاقد پوشش بیمه ای و جذب بیمه شدگان جدید و افزایش هزینه های سازمان به دلیل تحمیل برخی قوانین بدون تامین منابع را از جمله این چالش ها برشمرد .

     مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزود : قانون مشاغل سخت و زیان آور که بر اساس آن هر سال سابقه بیمه پردازی معادل یک سال و نیم محاسبه می شود ، یکی از چالش های اصلی سازمان تامین اجتماعی در سال های اخیر است که به دلیل در نظر گرفته نشدن ردیف بودجه ای برای آن ، با اصول محاسبات بیمه ای همخوانی ندارد .

     مدیر درمان تامین اجتماعی استان در این نشست به خدمات سازمان در بخش درمانی اشاره کرد و گفت : با وجود محدودیت امکانات ، اقدامات مهمی در راستای گسترش خدمات و افزایش مراکز درمانی انجام شده و بخش های بیمارستان شهدای گمنان در یاسوج از 4 بخش به 10 بخش افزایش یافته است .

    دکتر پیام اکبری افزود : در این بیمارستان عمل های فوق تخصصی نیز صورت می گیرد و به زودی اجرای طرح توسعه این بیمارستان ، که هم کنون در مرحله طراحی فاز یک قرار دارد ، آغاز می شود .

     وی گفت : در پلی کلینیک تامین اجتماعی یاسوج نیز تعداد پزشکان از 26 به 67 نفر افزایش یافت و ماهانه 45 میلیارد ریال در این پلی کلینیک برای ارایه خدمات درمانی بیمه شدگان هزینه می شود .

     رییس انجمن صنفی رانندگان استان نیز در این نشست گفت : از سازمان تامین اجتماعی به خاطر ایجاد فرصت به منظور بیان دیدگاه های مجامع کارگری و استفاده از این نظرات و هم چنین فراهم کردن امکان پوشش بیمه ای گروه های جدید قدردانی می کنیم .

     عادل اردشیری افزود :به عنوان نمایندگان کارگران ، از سازمان تامین اجتماعی می خواهیم به طور جدی مطالبات سازمان از دولت و هم چنین دستگاه های اجرایی را پی گیری کند .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۱۰ اسفند ساعت 14:08 | تعداد بازدید: 53 | کد مطلب: 75684
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • گزارش تصویری همایش تامین اجتماعی و کارفرمایان و معرفی چهره های برتر حوزه کارآفرینی
  • گزارش تصویری مسابقات فوتسال کارکنان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد جام دهه فجر
  • گزارش تصویری همایش آموزشی ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در گچساران
  • گزارش تصویری همایش تشریح بیمه زنان خانه دار
  • گزارش تصویری بازدید مدیرکل تامین اجتماعی استان از بیمارستان شهدای گمنام یاسوج
  • گزارش تصویری زنگ ورزش کارکنان اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو