زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت 13:23 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۶ ساعت 13:23    تعداد بازدید: 6    کد مطلب: 79668

بازدید مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از خبرگزاری جمهوری اسلامی
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان ، ضمن گفت و گو با مدیر و خبرنگاران این رسانه ، خدمات سازمان در بخش بیمه ای و هم چنین اقدامات و فعالیت های آن در ارایه خدمات غیرحضوری را تشریح کرد .


  عباس نورمحمدی در جریان این بازدید اظهار داشت :سال گذشته 2 هزار و 553 میلیارد ریال بابت ارایه خدمات بیمه ای به بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد .

     وی افزود: در سال گذشته افزون بر یک هزار و 250 میلیارد ریال بابت مستمری بازنشستگان، 650 میلیارد ریال به منظور پرداخت مستمری بازماندگان و افزون بر 110 میلیارد ریال بابت مستمری از کارافتادگی در در این استان هزینه شد .
     مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تا پایان خردادماه امسال 65 نوع خدمت در هفت شعبه دائمی تأمین اجتماعی این استان به صورت غیرحضوری به جامعه هدف ارائه می شود.
     نورمحمدی عنوان کرد: ارائه خدمات غیرحضوری به جامعه هدف در شعبه های تأمین اجتماعی کشورتا پایان سال جاری به 200 مورد افزایش خواهد یافت.
     وی افزود : عمده ترین خدماتی که هم اینک یا در آینده به صورت غیرحضوری در شعبه های تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به جامعه هدف ارائه می شود شامل صدور و تمدید دفترچه درمانی، ارسال دفترچه درمانی از طریق پیک یا پست به محل سکونت بیمه شده، درخواست و مشاهده بازرسی کارگاه و ثبت اعتراض به بازرسی ، مشاهده آخرین وضعیت بیمه پردازی و سوابق بیمه ای، مشاهده و دریافت فیش و حکم حقوقی بازنشستگان و مستمری بگیران ، صدور برگ پرداخت حق بیمه ، دریافت لیست و حق بیمه ،پرداخت انواع تعهدات کوتاه مدت از جمله کمک هزینه ازدواج، غرامت دستمزد ایان بیماری و بارداری ، کمک هزینه کفن و دفن و... است .
 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha