زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۱ تير ساعت 10:34 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۱۱ ساعت 10:36    تعداد بازدید: 20    کد مطلب: 80831

سامانه بررسی و تایید استراحت های پزشکی
دوره آموزشی یک روزه بمنظور آشنایی پزشکان معتمد مدیریت درمان استان مرکزی با سامانه بررسی و تایید استراحت های پزشکی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی ؛ دکتر ثریا پازوکی گفت : یکی از خدمات کوتاه مدت سازمان تامین اجتماعی پرداخت غرامت دستمزد ایامی است که بیمه شده تحت معالجه یا درمانهای توانبخشی قرار می گیرد ،در مواردی که بیمه شده به دلیل بیماری یا بروز حوادث ناشی و غیر ناشی از کار و یا بیماریهای حرفه ای ، به طور موقت ، توانایی انجام کار را نداشته باشد و به تبع ان از دریافت مزد و حقوق محروم شود ، سازمان تامین اجتماعی با رعایت شرایط قانونی بخشی از حقوق و دستمزد او را در این مدت جبران می کند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی افزود : گواهی های استراحت پزشکی که در یک نوبت بیشتر از 7 روز باشد یا جمع گواهی های استراحت پزشکی در طول سال 15 تا 60 روز باشد باید به تایید پزشک معتمد برسد.
دکتر پازوکی ادامه داد : در راستای رفاه بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی و ارائه خدمات الکترونیکی و غیرحضوری ، به زودی استراحت های پزشکی بیمه شدگان و همچنین مدارک متقاضیان بیمه های خاص از طریق سامانه توسط شعب تامین اجتماعی به پزشکان معتمد ارسال خواهد شد . به همین منظور جهت آشنایی پزشکان معتمد با سامانه مذکور کارگاه آموزشی یک روزه در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در حال برگزاری است .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha