زمان انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۸ تير ساعت 15:59 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۴/۱۶ ساعت 21:28    تعداد بازدید: 912    کد مطلب: 16944

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد :
دریافت بموقع حق بیمه ها ضامن اجرای تعهدات سازمان است
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : پرداخت حق بیمه ، سرمایه گذاری برای آینده است و سازمان تامین اجتماعی نیز با توجه به مسئولیت ها و تعهداتی چون پرداخت مستمری ها و حمایت های بیمه ای و درمانی باید پاسخ گوی بیمه شدگان باشد.


عباس نورمحمدی در نشست تعیین تکلیف بدهی بیمه ای کارخانه قند یاسوج گفت : منبع اصلی درآمد سازمان تامین اجتماعی ، که می بایست بر اساس آن به تعهداتش در قبال نیروی کار جامعه عمل کند ، دریافت حق بیمه هاست و پرداخت بموقع آنها ضامن اجرای این تعهدات به شمار می رود .
     در این نشست حبیبی ، مدیرعامل کارخانه قند یاسوج ، ضمن قدردانی از همکاری سازمان تامین اجتماعی گفت : به خاطر مشکلاتی که این کارخانه سال ها با آن دست به گریبان است ، بدهی بیمه ای آن بموقع پرداخت نشده است و مسئولان کارخانه با وجود مساعدت های سازمان تامین اجتماعی نتوانسته اند به تعهدات قبلی خود عمل کنند .
     وی تغییر مدیریت ها ، دست به دست شدن کارخانه بدون استعلام از موسسات و دستگاه هایی چون تامین اجتماعی و زیان دهی آن را دلایل اصلی عملی نشدن این تعهدات برشمرد و افزود : انتظار می رود با واگذاری کارخانه به بخش خصوصی ، مشکل پرداخت بدهی بیمه ای آن در آینده نزدیک حل شود .
    مدیرکل تامین اجتماعی استان مبلغ مطالبات این سازمان از کارخانه قند یاسوج را حدود 19 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت : با وجود پرداخت نشدن بموقع مطالبات تامین اجتماعی ، این سازمان همواره خدمات بیمه ای و درمانی لازم را به کارگران این کارخانه ارایه کرده است و شمار زیادی از آنان نیز در حال حاضر به عنوان بازنشسته و مستمری بگیر ، ماهانه از این سازمان حقوق دریافت می کنند .
     در این نشست با درخواست مسئولان کارخانه قند یاسوج مقرر شد ظرف دو هفته این کارخانه تکلیف چگونگی پرداخت بدهی بیمه ای خود را روشن کند .
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha