زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ساعت 23:51 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۱ ساعت 10:10    تعداد بازدید: 29    کد مطلب: 80072

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد :
گسترش خدمات غیرحضوری از اولویت های سازمان تامین اجتماعی است
مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت:براساس برنامه ریزی صورت گرفته برای جلب رضایت جامعه هدف، توسعه خدمات غیرحضوری از اولویت راهبردهای این سازمان است .


     عباس نورمحمدی در دوره آموزشی سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی در شعبه باشت ، که با حضور روسای ادارات و نهادها ، کارفرمایان و بیمه شدگان برگزار شد ، اظهار داشت : سامانه خدمات غیرحضوری سرعت و دقت در پاسخ گویی را افزایش می دهد و کاهش هزینه ها و رضایت مندی جامعه هدف سازمان را در می دارد .

     وی از مدیران ، کارفرمایان و بیمه شدگان خواست در اجرای کامل این طرح بزرگ با سازمان همکاری کنند ؛ زیرا در پایان ، سود آن به جامعه هدف سازمان خواهد رسید .

     مدیرکل تامین اجتماعی استان تسهیل در ارائه خدمات از طریق کد ملی و ثبت نام و ایجاد حساب کاربری ، تسریع در ارائه خدمات درخواستی ، در دسترس بودن در همه شرایط و تجمیع بسیاری از خدمات قابل ارایه در یک پورتال واحد را از ویژگی ها و مزایای این طرح عنوان کرد .

     فرماندار شهرستان باشت نیز ضمن قدردانی از اقدامات سازمان تامین اجتماعی در حوزه خدمات غیرحضوری گفت : راه اندازی این سامانه کار بسیار ارزشمندی است که استقبال خوبی را هم در پی داشته است و بسیاری از مشکلات جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی را کاهش می دهد .

     سید مسعود حسینی افزود : اگر سایر دستگاه های اجرایی نیز خدمات خود را در قالب غیرحضوری ارایه کنند ، کمک بزرگی به مردم خواهد بود و رضایت مندی بیشتر آنان را در پی خواهد داشت .

     حجت الاسلام عبودی ، امام جمعه باشت ، نیز در این دوره آموزشی اظهار داشت : سازمان تامین خدمات متنوع و گسترده ارائه می کند ، اما لازم است اطلاع رسانی بیشتری برای آگاهی مردم و مسئولان از این خدمات و چگونگی بهره مندی از آنها صورت گیرد .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha